Dedykowane warsztaty i konsultacje - Wojciech Herra

Be a Bee ... czyli bądź pszczołą, to hasło przyświeca moim działaniom. Wszyscy wiemy, że pszczoła zapyla kwiaty, ale często zapominamy, że pszczoła nie ma własnego pyłku. Pszczoła przenosi pyłek z jednego kwiatka na drugi. Zatem im piękniejsze i bardziej otwarte na dzielenie się pyłkiem kwiaty, tym piękniejsza łąka.

I tak właśnie pracuję z Klientami - bo największą wartością moich konsultacji jest mądrość moich Klientów. Ja tylko, jak ta pszczoła, przenoszę rozwiązania z jednej branży do drugiej. By wszyscy na tym korzystali i biznesowo rozkwitali.

Konsultuję, inspiruję, pomagam tworzyć procesy.

Potrzebujemy opisać ścieżkę Klienta (Customer Journey Map).
Szukamy inspiracji w określeniu momentów prawdy w relacji z Klientem.
Chcemy zmienić system motywowania i wynagradzania pracowników.
Wdrażamy system CRM i musimy określić krytyczne mierniki efektywności sprzedaży.

To tylko niektóre sytuacje, w których siadam do stołu z Klientami i pracując wspólnie pomagam zaleźć rozwiązania tam, gdzie zespoły wewnętrze „utknęły” w martwym punkcie. Dlaczego mi się udaje?
Po pierwsze jestem z zewnątrz organizacji, więc widzę więcej – w końcu ciężko być prorokiem we własnym domu.
Po drugie pracując z rożnymi Klientami z rożnych branż mam szersze spojrzenie. I często podpowiadam rozwiązania, które w jednej branży są innowacją, podczas gdy w innej funkcjonują z sukcesem od lat.

Co Zyskujesz?

Podczas naszych szkoleń poznasz sprawdzone strategie prezentowania rozwiązań Klientom w dobie ostrej konkurencji cenowej.

Nauczysz się w jaki sposób odróżniać Twoją ofertę od konkurencji i jak budować rzeczywistą finansową i pozafinansową wartość.

Nauczysz się jak rozumieć i zarządzać wieloetapowym procesem decyzyjnym.

Galeria zdjęć

Fusce quis turpis eu metus accumsan blandit vitae id sapien. In varius arcu et dui elementum, in iaculis diam aliquam. Integer venenatis nunc ex, vel dignissim eros egestas eu. Etiam dictum nibh id sollicitudin lacinia. Nullam imperdiet leo ut cursus ullamcorper. Sed ullamcorper nibh ipsum.

 

Wojciech Herra

Relacje Video