O mnie

Cześć, nazywam się Wojciech Herra.

Mówią o mnie człowiek o wielu twarzach. I ja się z tym zgadzam 🙂 Moją życiową misją jest pomaganie ludziom i organizacjom osiągać więcej i tym dążeniem do kolejnych sukcesów inspiruję i zarażam podczas szkoleń, kongresów czy indywidualnych konsultacji.

Gdybym miał jednak usystematyzować swoją działalność to powinienem przypisać sobie trzy role: Badacz, Mówca, Konsultant – Trener.

Zacznijmy od badacza:
Psychologia mistrzostwa – czyli gen wygrywania.

Od zawsze interesowało mnie osiąganie sukcesów. Nie tylko swoich, ale poznawanie i analizowania dlaczego jednym się udaje, a innym nie.

Pracując w biznesie i sporcie prowadzę badania, analizy wywiady ukierunkowane na uzyskanie odpowiedzi na te właśnie pytanie. Co takiego sprawia, że niektórzy ludzie częściej osiągają sukcesy niż pozostali.

I wiedzą z tych badań dzielę się prowadząc firmę WH Performance Consulting – czyli organizację zajmującą się wsparciem firm w osiąganiu sukcesu. Pracuję zarówno dla lokalnych firm jak i międzynarodowych koncernów projektując i wdrażać strategie ukierunkowane na pozyskanie nowych i rozwój relacji z istniejącymi Klientami.

Z drugiej strony jestem patronem Instytutu Psychologii Sportu. Ewangelistą wpływu głowy na wyniki w sporcie. Redaktorem naczelnym magazynu Psychologia Sportu. Coachem mentalnym wielu zawodników sportów zespołowych i indywidualnych. Marzę o świecie, w którym trenerzy sportowi będą korzystali z umiejętności psychologicznych tak samo jak dziś korzystają z nich menedżerowie w korporacjach. 

W ostatnich latach dodatkowo zafascynowała mnie przyszłość. To dziwne, bo książek science fiction nigdy nie czytałem, uważając że jest tam za dużo fantazji. Dziś jednak uwielbiam siedzieć w danych i analizować związki i prawdopodobne scenariusze zmian wywoływanych postępem technologicznym. Czy jestem futorologiem? Chyba tak bałbym się o sobie mówić. Jednak na pewno jestem futurofilem – absolutnie zakochanym w myśleniu o tym jak zmieni się świat za kilkanaście lat.

Kolejną rolą jest Mówca. 
Mówię, bo kocham inspirować.

Podobno jestem jednym z najbardziej inspirujących mówców w Polsce. Prowadząc wystąpienia w niezwykły sposób pokazuję przenikanie się zasad rządzących światem sportu i biznesu. Hasło „Przenosimy to co najlepsze, ze sportu do biznesu, z biznesu do sportu” jest nie tylko modnym „claimem reklamowym”, ale przede wszystkim główną osią komunikacji podczas wystąpień. Wiele lat poświęconych zgłębianiu zasad mistrzostwa, czyli poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie co odróżnia najlepszych od bardzo dobrych sprawia, że moje wystąpienia są nie tylko inspirującymi wydarzeniami, ale przede wszystkim przepełnionymi praktycznymi narzędziami sesjami rozwojowymi. 

Trzecią rolą jest Konsultant – Trener
Biznes, zarządzanie sprzedażą i relacjami z Klientem.

Od 2001 roku pracuję w branży konsultingowej przechodząc przez wszystkie szczeble rozwoju konsultanta. Zaczynałem jako „Młodszy Konsultant”, czyli od noszenia teczki za starszym kolegą. Potem przeszedłem pełną ścieżkę kariery przed Konsultanta, Senior Konsultanta, Unit Menedżera (czyli menedżera Zespołu), aż po rolę Partnera na Polskę w brytyjskiej firmie zajmującej się doradztwem w branży Automotive. Dzięki tym doświadczeniom marka WH Automotive Solutions http://www.automotive-solutions.pl, czyli usługi dedykowane importerom i dealerom samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli stanowią główną część mojego biznesu.

Na codzień pracuję bezpośrednio z właścicielami i menedżerami stacji dealerskich projektując i wdrażać strategie ukierunkowane na pozyskanie nowych i rozwój relacji z istniejącymi Klientami.

Z uwagi na silną wiarę w sukces przez wielu Klientów nazywany jestem kosmitą. Potrafię przyjść, wywrócić stację dealerską do góry nogami, aby potem udowodnić, że wprowadzone rewolucje nie tylko okazały się skuteczne, ale co ważniejsze łatwiejsze do wprowadzenia niż się pierwotnie wydawało. Moje główne motto Wojtka to „Ludzie komplikują sprawy, z obawy przed prostymi rozwiązaniami”. I tą prostotą rozwiązań wygrywam na rynku.