Sales / Leadership Performance Camp - Wojciech Herra

Rozmawiając z Klientami o programach rozwojowych dla handlowców czy menedżerów często słyszę magiczne zdanie:
"Nasi pracownicy są bardzo doświadczeni i mają już za sobą wiele szkoleń i warsztatów. Szukamy jakiegoś nowego sposobu na dalszy rozwój".
Dlatego właśnie powstały Camp'y - czyli intensywne zgrupowania.
Wywodzą się one z teorii sportu. Zawodnicy na codzień trenują u siebie w klubie, w stałych i przewidywalnych warunkach. Jedak przed ważnymi zawodami wyjeżdżają na zgrupowanie - aby dzięki bardziej intensywnej pracy zbudować formę startową, którą w klubie ciężko jest zbudować.

Zmienne bodźcowanie kluczem do sukcesu

Zgodnie z teorią sportu „organizm poddawany ciągle tym samym ćwiczeniom przyzwyczaja się i przestaje pod wpływem znanych aktywności się rozwijać” … brzmi znajomo?

Dokładnie tak samo jest ze szkoleniami. Pracując jako trener wielokrotnie spotykam uczestników, którzy z uwagi na duże doświadczenie szkoleniowe doskonale wiedzą jak „bez wysiłku przetrwać szkolenie”. Przychodzą, przedstawiają się, analizują studia przypadków, biorą udział w scenkach, quizach, zadaniach grupowych, ale pierwszego dnia po powrocie do pracy wracają do starych nawyków.

Właśnie po to powstały Campy – aby wprowadzić całkowicie nowy sposób rozwoju doświadczonych pracowników.

Kiedy warto?

Twój zespół jadł już chleb z niejednego szkoleniowego pieca i wierzysz, że tylko zmiana firmy szkoleniowej, czy wprowadzenie nowych koncepcji sprzedaży, czy zarządzania to za mało, aby pobudzić ludzi do zmiany myślenia i rozwoju.

Masz duży zespół pracowników do przeszkolenia (powyżej 100 osób) i szukasz oszczędności bez straty jakości szkolenia.

Zależy Ci na czasie i chcesz szybko wdrożyć nową ofertę, standardy sprzedaży lub procedury.

Galeria zdjęć

Fusce quis turpis eu metus accumsan blandit vitae id sapien. In varius arcu et dui elementum, in iaculis diam aliquam. Integer venenatis nunc ex, vel dignissim eros egestas eu. Etiam dictum nibh id sollicitudin lacinia. Nullam imperdiet leo ut cursus ullamcorper. Sed ullamcorper nibh ipsum.

 

Wojciech Herra

Relacje Video