Wystąpienia i wykłady - Wojciech Herra

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest: "co odróżnia moje wystąpienia od prelekcji innych mówców?"
Zawsze odpowiadam to samo koncentracja na celu.
Aby to osiągnąć pierwsze pytanie, które zadaję zawsze brzmi:
"z czym? z jakimi przemyśleniami, refleksjami, emocjami w głowie mają wyjść uczestnicy organizowanej przez Ciebie Konferencji, Kongresu czy Spotkania cyklicznego?"
To nie ja mam być gwiazdą spotkania - choć często występuję w roli "Keynote Speakera".
Tak samo jak w sporcie - gdy wchodzę do szatni przed najważniejszym meczem sezonu to nie jest moim celem "zabłysnąć" przed zawodnikami, którzy są najlepsi w swoim fachu. Mam sprawić, aby wyszli na boisko w tak zwanej optymalnej gotowości startowej. Tak widzę swoją rolę podczas wystąpienia.

Sprzedaż, Przywództwo i Mistrzostwo Osobiste

to trzy obszary, o których najchętniej opowiadam podczas swoich wystąpień.

Sprzedaż w modelu Value Based Selling, czyli

Dlaczego ja?

Współpracuję z Klientem na każdym etapie planowania i przygotowywania konferencji, aby moje wystąpienie naturalnie wpisywało się w całość konferencji.

Każde wystąpienie łączy to 100% merytorycznych treści wpisanych w inspirującą historię okraszoną dużą ilością anegdot, przykładów i dobrego humoru.

Uczestnik wydarzenia jest zawsze w centrum uwagi. Ma czuć, że wystąpienie jest specjalnie dla niego. A inspiracja ma wywołać działania ukierunkowane na zwiększenie efektywności.

Galeria zdjęć

Fusce quis turpis eu metus accumsan blandit vitae id sapien. In varius arcu et dui elementum, in iaculis diam aliquam. Integer venenatis nunc ex, vel dignissim eros egestas eu. Etiam dictum nibh id sollicitudin lacinia. Nullam imperdiet leo ut cursus ullamcorper. Sed ullamcorper nibh ipsum.

 

Wojciech Herra

Relacje Video