Be a Bee ... czyli bądź pszczołą, to hasło przyświeca moim działaniom. Wszyscy wiemy, że pszczoła zapyla kwiaty, ale często zapominamy, że pszczoła nie ma własnego pyłku. Pszczoła przenosi pyłek z jednego kwiatka na drugi. Zatem im piękniejsze i bardziej otwarte na dzielenie się pyłkiem kwiaty, tym piękniejsza łąka.

I tak właśnie pracuję z Klientami - bo największą wartością moich konsultacji jest mądrość moich Klientów. Ja tylko, jak ta pszczoła, przenoszę rozwiązania z jednej branży do drugiej. By wszyscy na tym korzystali i biznesowo rozkwitali.

Konsultuję, inspiruję, pomagam tworzyć procesy.

Potrzebujemy opisać ścieżkę Klienta (Customer Journey Map).
Szukamy inspiracji w określeniu momentów prawdy w relacji z Klientem.
Chcemy zmienić system motywowania i wynagradzania pracowników.
Wdrażamy system CRM i musimy określić krytyczne mierniki efektywności sprzedaży.

To tylko niektóre sytuacje, w których siadam do stołu z Klientami i pracując wspólnie pomagam zaleźć rozwiązania tam, gdzie zespoły wewnętrze „utknęły” w martwym punkcie. Dlaczego mi się udaje?
Po pierwsze jestem z zewnątrz organizacji, więc widzę więcej – w końcu ciężko być prorokiem we własnym domu.
Po drugie pracując z rożnymi Klientami z rożnych branż mam szersze spojrzenie. I często podpowiadam rozwiązania, które w jednej branży są innowacją, podczas gdy w innej funkcjonują z sukcesem od lat.

Co Zyskujesz?

Podczas naszych szkoleń poznasz sprawdzone strategie prezentowania rozwiązań Klientom w dobie ostrej konkurencji cenowej.

Nauczysz się w jaki sposób odróżniać Twoją ofertę od konkurencji i jak budować rzeczywistą finansową i pozafinansową wartość.

Nauczysz się jak rozumieć i zarządzać wieloetapowym procesem decyzyjnym.

Galeria zdjęć

Ludzie komplikują sprawy z obawy przed prostymi rozwiązaniami.

 

Wojciech Herra

Relacje Video